EVENTOVÁ CONCIERGE AGENTURA

V ČESKÁ REPUBLIKA & V ZAHRANIČÍ SPECIALISTA NA INTERNÍ I ZÁKAZNICKÉ FIREMNÍ AKCE

Firemní akce jsou více než kdy dříve jádrem firemní strategie, ať už se jedná o interní akce nebo akce pro zákazníky.

Cílem akcí pro zákazníky je získat, udržet, odměnit nebo také zprostředkovat pozitivní obraz společnosti prostřednictvím nezapomenutelných zážitků, jako jsou večírky, incentivy, výlety, kongresy, veletrhy, uvedení produktu, roadshow atd ...

Cílem interních firemních akcí je motivovat, povzbuzovat a vytvářet pocit sounáležitosti zaměstnanců se společností. Tyto akce mohou mít mnoho podob: letní večírek, vánoční večírek, team building, seminář, výlet za odměnu.

SLUŽBY JM SRO 

JM SRO  disponuje týmem, který řídí a koordinuje všechny služby pro vaše semináře, kongresy, výlety, team buildingy, incentivy: Zajištění prostor, občerstvení, ubytování, doprava a logistika, zábava, personál (hostesky, ostraha, atd.), technika a dekorace.

Tým je neustále na pozoru a hledá to nejlepší v každém odvětví pořádání akcí. Spolupracujeme s poskytovateli ze všech odvětví, kteří jsou inovativní a originální, abychom dokázali co nejlépe vyhovět vašim představám.

VAŠE EVENTOVÁ CONCIERGE AGENTURA

JM SRO  vám pomůže s organizací všech vašich profesionálních akcí, ať už ve Francii nebo v zahraničí. Vše máme pod kontrolou od přijetí vaší specifikace až po doprovod v den D.

Kdo je to konciéř?
Specializovaný projektový manažer, který vás doprovází na všech vašich akcích.
Přístup ke všem našim komunikačním médiím: Newsletter, mobilní aplikace, digitální knihy...
Vyhovíme všem požadavkům, které se týkají pořádání akcí.

VAŠE VÝJIMEČNÉ PROFESIONÁLNÍ AKCE

JEDINEČNÝ INOVATIVNÍ KONCEPT

 

ZPROSTŘEDKOVATEL 

Máte přístup ke všem poskytovatelům na trhu s pořádáním akcí. Naše síť zahrnuje přímé poskytovatele i agentury zaměřené na pořádání akcí. Neustále monitorujeme trh, abychom naši síť obohacovali o nejnovější trendy a novinky.

CONCIERGE

Poskytneme vám projektového manažera, který se bude vaší akci věnovat od přijetí zadání až po den D. Je to skutečný dirigent: pohotový a schopný poradit, zajišťuje perfektní koordinaci všech poskytovatelů, kteří se akce účastní.

 
 • Team Building

 • Motivace

 • Uvedení produktu

 • Roadshow

 • Setkání

 • Seminář

 • Večírek

 • Afterwork

 • Výlet

 • VIP vstupenky

 • Sport a kultura

 

JM SRO 

je první služba concierge, která vám pomůže s organizací vašich profesionálních akcí: akce pro zákazníky, PR, incentivy, semináře, konvence, výlety do zahraničí.

Setkání a seminář

Motivace a team building

Večírek a Afterwork

Výlet 

Uvedení produktu a Roadshow

Vstupenka VIP Sport a kultura

ÁKAZNICKÝ SERVIS

Pondělí až pátek od 9:00 do 19:00 


+420 607 427 163

©2020 J&M society sro